بازرگانی راه سبز

واردات و خرید مستقیم از چین

درباره بازرگانی راه سبز اطلاعاتی می‌خواهید؟

بازرگانی راه سبز از سال 1387 با حضور مستمر در کشور چین و افتتاح دفتر گوانجو و عضویت در اتاق بازرگانی جنوب چین جایگاه خود را در این بازار بین المللی تثبیت نموده و این افتخار را دارد تا با بهره گیری از تیمی مجرب با تجارب چندین ساله خود صفر تا صد تجارت شما را بر عهده گیرد.

بر اساس چشم انداز پیش رو ایجاد امکانات متنوع جهت ارائه خدمات خرید و مشاوره تخصصی در زمینه ی واردات، حمل و نقل و ترخیص، ارسال نمونه کالا بصورت اکسپرس از کشور چین، شخصی سازی کالا (برندسازی،OEM) بخشی از فعالیت های این مجموعه بازرگانی می باشد. همچنین فروش کالا از طریق سایت اینترنتی به نشانی www.gwaytradeshop.com به عنوان راهکاری جدید جهت سهولت بیشتر در امور مربوط به واردات و صادرات توسط این مجموعه ارائه گردیده است.

دو دفتر بازرگانی راه سبز در ایران و چین

بیش از 

14

سال تجربه حرفه ای تجارت از چین

بیش از 

310

مشتری ثابت برای واردات از چین

بیش از 

10500

درخواست استعلام کالا در چین

بیش از 

7900

سفارش ارسال کالا از چین

هدف ما در راه سبز چیست؟

دلیل ایجاد و پایداری هر کسب کار موفقی راهکار ها و موارد متمایز کننده آن مجموعه نسبت به سایر رقبا می‌باشد. داستان معروفی را شاید شنیده باشید که از آقای هنری فورد درباره از دست دادن تمام دارایی ها سوال شد. ایشان در جواب گفت که اگر همین امروز تمام دارایی هایم را یکجا از دست دهم، به دنبال پیدا کردن یک مشکل در بین مردم می گردم و سعی می کنم راه حلی برای آن پیدا کنم. بعد از دو سال همان دارایی را زنده می کنم حتی بیشتر! هدف ما هم در راه سبز آسان کردن راهی است که شما قصد وارد شدن به آن را دارید.

دارایی هر شخص برای او با ارزش است. برای به دست آوردن آن سختی هایی طی شده است. در این بین افرادی قصد دارند که این دارایی را در مسیر تجارت و واردات اجناسی صرف کنند که سوددهی مورد انتظار را داشته باشد. اما با نداشتن آگاهی کافی در این زمینه امکان رشد سرمایه اولیه پایین می آید. وادات اجناس نا متناسب با بازار داخلی، اعتماد به تولید کننده های کم اعتبار خارجی، مشکلات ارسال و ترخیص، بی کیفیت بودن برخی از اجناس و قیمتی بالا تر از حد معمول و … از جمله دشواری هایی هستند که تجار در رابطه با واردات کالا دارند.

اما بازرگانی راه سبز با 13 سال سابقه در زمینه واردات از چین تمام پستی و بلندی های این مسیر را هموار کرده است. واردات اجناسی که شامل انواع دسته بندی محصولات اعم از لوازم الکرونیک، لوازم جانبی موبایل، لوازم یدکی خودرو، تجهیزات برقی، تجهیزات ورزشی، مواد اولیه صنایع و … جزو رزومه کاری بازرگانی راه سبز می باشد.

با ما در ارتباط باشید

کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند.

تماس با ما
(دارای امتیاز 4.2 از 5 با 31 رأی...)
‫5/5 ‫(1 نظر)