تامین کنندگان چینی

منبع یابی و سورسینگ چین

در کشور چین هم مانند ایران از زمانی که یک محصول تولید شود تا به دست مصرف کننده برسد واسطه گری های بسیاری رخ می دهد که باعث افزایش نامتعارف قیمت کالا می شود. حال از طرفی هم، پیدا کردن منبع مطمئن خرید از چین خود امری دشوار است. همچنین اگر فردی قصد خرید و  واردات از چین را داشته باشد باید با این مسئله روبه‌رو شود، تا بتواند کالای مدنظر خود را با نازلترین قیمت از بین جمع کثیری از تولیدکنندگان چینی پیدا کند. این امر خود به تنهایی برای شخصی که در کشور دیگری قرار دارد، بسیار دشوار و گمراه کننده است.بازرگانی راه سبز با حذف واسطه ها و برقراری ارتباط بین واردکنندگان و تاجران ایران و تامین کنندگان در چین، مشکلات منبع یابی و ارتباط با شرکت های چینی را حل نموده است.

استعلام قیمت کالا از چین:

از مسائل مهم در خرید کالا، قیمت نهایی آن میباشد. با داشتن چندین شرکت چینی معتبر و مکاتبه با آنها شما قادر به مقایسه قیمت ها و در نتیجه پیدا کردن قیمت نهایی موردنظر خود هستید. استعلام از چندین کارخانه ی چینی این فرصت را به شما میدهد که به نازلترین قیمتی که میخواهید دست پیدا کنید. همچنین برای اطمینان از تولیدکننده و کیفیت کالا درخواست نمونه کالا (سمپل) از دیگر مراحل خرید میباشد. اما این مرحله هم برای خریدار و هم تامین کننده ممکن است هزینه بر باشد، به همین جهت داشتن واسطه ای برای دریافت نمونه کالا و آنالیز کیفیت کالا از نزدیک امر مهمی به حساب می آید.

لیست کارخانه ها و شرکت های چینی:

بازرگانی راه سبز باتوجه به دایر نمودن دفتری در شهر گوانگجو این فرصت را فراهم اورده که به صورت مستقیم و حضوری با کارخانه ها و شرکت های چینی مکاتبه نماید و کالا را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به واردکنندگان ایرانی ارائه دهد. بازرگانی راه سبز با توجه به سابقه و تجربه کار با بسیاری از شرکت ها و کارخانجات چین لیستی از بهترین کارخانه ها و شرکت های چینی تهیه کرده است و در صورتی که مایل باشید ما می توانیم لیست کارخانه ها و شرکت های چین را که تا به حال جمع آوری نمودیم در اختیار شما قرار دهیم.

ارتباط با شرکت های چینی

اگر شما شرکت یا تولید کننده و تأمین کننده ای را در چین مدنظر داشته باشید که به هر دلیل نیاز به ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم با آن ها را داشته باشید می توانید از کمک و خدمات بازرگانی راه سبز در این مورد استفاده نمایید. ما در دفتر چین و در دفتر ایران همکارانی را در اختیار داریم که در این امر یاری رسان شما خواهند بود. همچنین لازم به ذکر است که شرکت چینی متقابل صرفا نباید جزو تأمین کننده های بازرگانی راه سبز باشد و در رابطه با هر شرکتی در چین که شما قصد ارتباط و یا بیزینس با آن ها را داشته باشید، ما راهنمای شما هستیم.

تماس با کارشناسان
(دارای امتیاز 4.4 از 5 با 65 رأی...)
‫5/5 ‫(1 نظر)

2 دیدگاه برای “منبع یابی در چین

دیدگاهتان را بنویسید