صفر تا صد واردات کالا از چین

 

بازرگانی راه سبز علاوه بر واردات تخصصی لوازم جانبی موبایل، واردات هر نوع کالایی که ممنوعیت خاصی نداشته باشد را از کشور چین انجام میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه واردات از چین میتوانید از سایت بازرگانی ما به نشانی www.gwaytrade.com بازدید کنید.

بازار چین دارای پتانسیل بالایی برای واردات محصول با سود فراوان است. همچنین وجود سایت های معروف چینی مانند علی بابا، علی اکسپرس، 1688 و … باعث خرید افراد زیادی از محصولات کشور چین شده است. تولید کنندگان چین با نوآوری و به روزرسانی محصولات و تولیداتشان باعث رونق بازار چین و صادرات از این کشور شده اند.
بازرگانی راه سبز از صفر تا صد خرید کالا از سایت های چینی یا خرید کالا از تولیدکنندگان چینی در کنار شما خواهد بود. شما میتوانید کلیه مراحل از جمله جستجوی کالا، ارتباط با تولیدکنندگان، ارسال نمونه کالا، عقد قرارداد، حواله یوان، حمل و نقل بار و … را به ما بسپارید.

 

بطور کلی به دو صورت می‌توان از چین خرید کرد

1. خرید بدون واسطه و مستقیم از تولیدکنندگان چینی

در این روش شما می توانید با ارسال اطلاعات محصول خود برای ما از طریق راه های ارتباطی یا فرم استعلام کالا، درخواست جستجو  تامین کنندگان در چین و درخواست خرید از چین را ثبت کنید. بازرگانی راه سبز تمام اطلاعات و لیست قیمت های تولید کنندگان چینی را برای شما جمع آوری کرده و در صورت تایید، مراحل ثبت و ارسال سفارش را برای شما انجام می دهد. این روش در صفحه جستجو کالا در چین بیش تر توضیح داده شده است.

2. خرید از چین بصورت اینترنتی از سایت های چینی

شما می توانید محصولی که قصد خرید و واردات آن از چین را دارید در سایت های چینی پیدا کنید و پس از آن کارشناسان ما در دفتر چین محصول را از سایت مورد نظر خریداری کرده و برای شما ارسال می کنند. معروف ترین این سایت ها برای خرده فروشی سایت علی اکسپرس و برای عمده فروشی سایت علی بابا هستند که خرید از هر کدام به دلیل شرایط تحریمی در ایران بسته شده است. اما بازرگانی راه سبز امکان خرید از این سایت ها را برای شما فراهم کرده است.

 

اطلاع رسانی مستمر در خصوص آخرین وضعیت کالاها

بازرگانی راه سبز این امکان را به شما میدهد که به صورت مستمر از وضعیت خرید کالای خود مطلع باشید. از لحظه صحبت با تامین کنندگان چینی تا زمان تحویل کالا کارشناسان ما با شما در ارتباط خواهند بود و شما را از وضعیت ارسال کالا و تحویل به شما مطلع میسازند. همچنین اگر سوالی دراین زمینه داشتید کارشناسان بازرگانی راه سبز همراه شما خواهند بود.

عقد قرارداد بر مبنای آخرین پیش فاکتور ارسالی

بعد از تایید مشتری نسبت به انتخاب و قیمت کالا فایلی جهت تائیدیه آخر برای مشتری ارسال میگردد. و بعد از کسب درصدی از مبلغ کل از مشتری جهت خرید و رسمی شدن فاکتور دریافت میشود و پیش فاکتور (Proforma Invoice) ارسال میگردد. با تایید نهایی پیش فاکتور، عقد قرارداد مابین طرفین انجام میشود.

(دارای امتیاز 4.8 از 5 با 5 رأی...)
‫0/5 ‫(0 نظر)