ارسال دریایی از چین به ایران

بسیاری از کالاها و بار های وارداتی از کشور به دلیل حجم و یا وزن زیاد از طریق باربری های دریایی ارسال می شود. هزینه ارسال دریایی بار از چین برحسب حجم محاسبه می گردد و هزینه باربری های هوایی بر حسب وزن محاسبه می گردد.

برای حمل بار بیشتر از 200 کیلوگرم و یا بیشتر، حمل از طریق دریا معمولا ارزان ترین گزینه شماست. حمل دریایی، هزینه های پایه بالایی دارد اما بسیار خوب است. حمل کالا به وسیله دریا شامل 2 نوع است:

1. بار کامل کانتینر FCL (کانتینر 20 فوت و کانتینر 40 فوت)

2. بار کمتر از یک کانتینر LCL

علاوه بر این، کانتینرها در سه اندازه اصلی عرضه می شوند: 20 فوت، 40 فوت و 40 فوت های کیوب حمل دریایی بار LCL به این معنی است که شما یک یا چند پالت را به همراه کالاهای دیگر شرکت ها درون یک کانتینر قرار داده اید. حمل دریایی بار FCL به این معنی است که شما ظرفیت یک کانتینر کامل را به خود اختصاص می دهید. هر شرکت کارگو در چین می تواند حمل را به صورت FCL و یا LCL برای ارسال خرده بار برای شما ترتیب دهد.

هزینه های ارسال دریایی بار از چین

حمل کالا از طریق دریا دارای هزینه های ثابت و هزینه های اضافی دیگری است. هنگام حمل بار دریایی و تحویل آنها به مقصد مورد نظر شما، ممکن است هزینه های غافلگیرکننده زیادی وجود داشته باشد. برخی از این هزینه ها عبارت است از:

  • هزینه اسکله
  • هزینه مدیریت فریت فورواردر
  • هزینه امنیت
  • هزینه ترخیص کالا از گمرک
  • آخرین کامیون حمل و نقل از کشتی به انبار

دو هزینه آخر، هزینه ترخیص کالا از گمرک و حمل تا مقصد مورد نظر شما، را می توانید به صورت تکنیکی خودتان انجام دهید ولی این کار دردسرهای خودش را دارد و پیشنهاد می کنم از یک کارشناس کمک بگیرید. این هزینه ها فقط هزینه محموله شما برای ترخیص و تحویل به شماست. برای اطلاعات بیشتر درباره ی هریک از این هزینه ها میتوانید به وب سایت سازمان کشتیرانی ایران مراجعه کنید. هزینه های دیگری نیز وجود دارند که در کشور چین و بسته به آنچه که نیاز است را شامل می شوند.

جهت اطلاع از آخرین نرخ ارسال بار از چین به ایران یا بالعکس می توانید با ما از طریق راه های ارتباطی در صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

(بدون امتیاز! اولین نفری باشید که به این صفحه امتیاز می‌دهد!)
‫5/5 ‫(1 نظر)