ارسال نمونه کالا از چین

ارسال نمونه کالا از چین

سفارش نمونه کالا قبل از خرید عمده ی کالا از چین

ارسال نمونه کالا از چین برای بازرگانان محترم یکی از بهترین خدماتی است، که توسط بازرگانی راه سبز انجام میشود. این خدمت در راستای اطمینان خاطر واردکنندگان کالا و همچنین مشتریان نهایی انجام میشود.

سفارش نمونه کالا قبل از سفارش عمده از چین باعث میشود تا در وقت و هزینه های وارد کننده ی کالا صرفه جویی شود. چرا که گرفتن ویزای چین، و سپس سفر به کشور چین و جستجو کردن تولید کننده کالای موردنظر و سپس بازدید از کارخانه و دیدن نمونه کالا بسیار زمان بر و پرهزینه می باشد.

مجموعه ی بازرگانی راه سبز با وجود دفتر در کشور چین، در شهر تجاری گوانگ ژو آماده ی ارسال هر نمونه کالایی برای مشتریان است. تیم ما در چین با تجربه ی 14 سال واردات کالا و شناسایی تولیدکنندگان معتبر چینی و آشنایی با قوانین و مقررات چین قادر است تا خرید از چین برای شما آسان کند.

ما در راه سبز به همه واردکنندگان و تاجران و بازرگانان محترم کشور عزیزمان ایران توصیه میکنیم که قبل از سفارش عمده ی کالا حتما نمونه ای از کالا را بررسی و تست کنند. که این کار به دو صورت بازدید شخص واردکننده از کارخانه ی تولید کننده و یا سفارش ارسال نمونه کالا از چین ممکن می باشد.

نمودار رضایت مشتریان

همان طور که مشاهده می کنید در نمودار بالا درصد رضایت مشتریان در پنج سال اخیر نمایش داده شده است.رنک زرد درون ستون ها نشان دهنده سفارشاتی هستند که از سرویس ارسال نمونه کالا از چین استفاده کردند و پس از آن سفارش نهایی را ثبت کردند.

رنگ سبز درون نمودار نشان دهنده ی سفارشاتی می باشد که از سرویس ارسال نمونه کالا استفاده نکرده اند و بدون دیدن نمونه کالا اقدام به سفارش کالا نموده اند.اگر به نسبت رنگ سبز و درصد رضایت مشتریان در هرسال دقت کنید، متوجه خواهید شد که در هر سال هرچه سفارشات با ارسال نمونه کالا بیشتر بوده است، درصد رضایت نیز بالاتر بوده است.

البته از اواخر سال 98 به دلیل محدودیت های اپیدمی کرونا سفارشات کاهش چشمگیری داشت و به دلیل سخت بودن شرایط ارسال بار و اجناس از چین، سفارشات کالا از چین کمتر شد.اما خوشبختانه از سال 1400 این روند بهبودی یافته و شرایط بهتری برای بازرگانان فراهم شده و دلیل آن هم کنترل وضعیت کرونا در چین هست.

هزینه و مراحل ارسال کالای نمونه

معمولا این گونه مرسوله ها از طریق باربری هوایی برای شما ارسال می شوند که شیوه محاسبه هزینه آن بر حسب تعرفه های شرکت های باربری هوایی محاسبه می شود. پس از این که مراحل جستحو کالا در چین برای شما انجام شد درخواست ثبت و پردازش می شود. مدت زمان ارسال و ترخیص کالا های نمونه و بسته های کوچک از چین به ایران به صورت هوایی در حدود 7 تا 10 روز است.

شرایط و ضوابط ارسال کالا از چین

به دلیل شرایط ارسال هوایی، کالاهایی هستند که امکان ارسال آن ها به صورت هوایی وجود ندارد که در زیر به آن ها اشاره شده است:

  1. کالاهای مایع
  2. کالاهایی که دارای مگنت و آهنربا میباشد.
  3. باتری ها
  4. کالاهای غیر قانونی مانند نوشیدنی های الکلی، مواد مخدر و …
(دارای امتیاز 4.7 از 5 با 3 رأی...)
‫5/5 ‫(1 نظر)