نمایشگاه بین المللی جاده ابریشم

نمایشگاه جاده ابریشم

برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی جاده ابریشم دریایی قرن بیست و یکم

برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی جاده ابریشم دریایی قرن بیست و یکم از 2 لغایت 4 مهرماه 1400 (24-26 سپتامبر 2021) در گوانجو برگزار گردید. در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه لیانگ ژنینگ، نایب رئیس کمیته ملی کنفرانس مشورتی خلق چین، لو پنگچی، نایب رئیس شورای توسعه تجارت بین المللی چین (CCPIT)، ژانگ شین، معاون استاندار گواندونگ به همراه سفرای مالزی و تانزانیا در پکن، دبیرکل سازمان همکاری شانگهای و سرکنسول های مقیم گوانجو حضور داشتند. در این رویداد، 64 کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران، ایالات متحده، کانادا، کوبا، مکزیک، روسیه، بلژیک، اسپانیا، ژاپن، کره جنوبی، تایلند، گرجستان و غیره پاویون ملی برپا نمودند. مساحت این نمایشگاه 70 هزار مترمربع بود و بیش از هزار شرکت در این رویداد حضور داشتند.

پاویون کشورمان به همت سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در گوانجو و با حضور ۲۵ شرکت از کشورمان در حوزه های انرژی، پتروشیمی، دارو، مواد غذایی، نوشیدنی، خشکبار، پسته، زعفران، صنایع دستی و فرش، شیلات، چای، خرما و گلاب در نمایشگاه برپا گردید که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

شرکت در نمایشگاه های چین

در صورتی که قصد بازدید از نمایشگاه های چین را دارید و یا قصد شرکت کردن در نمایشگاه های برگزار شده در چین را دارید، اگر نیاز به ثبت نام کردن در نمایشگاه های چین، تور نمایشگاهی چین، خرید یک کالا از نمایشگاه های چین، یا خرید کالا از بازار چین، نماینده برای بازدید از نمایشگاه های چین، ارسال نمونه کالا به ایران، حمل و نقل کالا به ایران را دارید با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.م

 

(دارای امتیاز 5 از 5 با 1 رأی...)
‫5/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید